Wysoka jakość to nasz standard

Przemysłowych Rynek profesjonalny Jakość produktów

WALL-MAN


Produkty Wall Man to niezawodne i stabilne systemy, które nie wymagają szczególnej konserwacji. Pierwotnie zaprojektowane były do zastosowań w strefach ochrony przeciwwybuchowej, dzięki czemu odznaczają się wyjątkową wytrzymałością. Urządzenia montowane są na ścianie – bez żadnego kontaktu z gruntem. Zapewniają łatwą obsługę i wysoki poziom bezpieczeństwa. Urządzenia Wall Man zaopatrzone są w liczne systemy zabezpieczające.


Konstrukcja: Stalowa, spawana


Modele: Od 400 mm do 1300 mm wysunięcia
teleskopowego - wysokość podniesienia
(poziom podłogi kosza) do 4,525 mm


Wykończenie: Podwójna warstwa farby RAL 5015 na pomoście i maszcie, podkład przygotowany do
wykończenia w miejscu instalacji na
szynach i elementach mocujących do ściany


Udźwig: 150 kg (1 osoba + sprzęt)


Sterowanie: W koszu: Góra/dół, lewo/prawo, dalej/bliżej
Na poziomie podłoża: Góra/dół


Doprowadzenie powietrza: Ciśnienie minimalne 6 bar, co najmniej 350 l/min., doprowadzone wężami umieszczonymi na samoczynnie zwijających się szpulach. W koszu końcówka sprężonego powietrza do podłączania narzędzi pneumatycznych.


Models:


Instalacja: Pomosty są zawieszane na szynach, które instaluje się wysoko na ścianie kabiny. Dolne koła prowadzące poruszają się po płaskim odcinku szyny biegnącej przy podstawie ścian kabiny, wywierając jedynie nacisk skierowany poziomo. Cała instalacja nie dotyka podłogi.


Obciążenia (standardowo): Górna szyna, obciążenie pionowe: 420 kg Dolna szyna, obciążenie poziome: 120 kg Dolne koła podpierające, obciążenie pionowe: 0 kg Dolne koła podpierające, obciążenie poziome: 120 kg


Mocowanie szyn: Górna szyna wymaga zamocowania w punktach oddalonych od siebie co 2 m na wysokości ok. 4,1 m


Atesty: CE, UL, ATEX


Gdzie & jak?WALL-MAN i LIFTMAN są trwałe i niezawodne, nie wymagają częstych konserwacji. Przeznaczone do stosowania w strefach 2 (wybuchowych.)

kabiny lakiernicze
WALL-MAN często stosuje się ogólny w kabinach lakierniczych, w strefach przegotowawszy, myjni, itd. w których jest w pełni wykorzystany. Zamontowany na ścianie kabiny zapewnia dużo bezpieczeństwa, mobilność i zwrotność na dowolnej wysokości.

Optymalna bezpieczeństwa i pozycja prac
Optymalna bezpieczeństwa i pozycja pracy poprawia jakość wykończenia oraz zmniejsza obciążenie i zmęczenie. Użytkownicy zgłaszają niższy poziom absencji chorobowej, poprawia się jakość nanoszenia warstw lakieru przy jednoczesnej redukcji strat, co daje bezpośrednie dużo oszczędności.

Obszar wykorzystania
W obszarach wytwarzania, LIFTMAN jest idealnym towarzyszem WALL-MAN'a. Maskowanie, szlifowanie, mniejsze prace naprawcze oraz znakowanie są typowymi aplikacjami w których wykorzystuje się LIFTMAN. Zarówno WALL-MAN i LIFTMAN są łatwe w obsłudze,co poprawia efektywność, bezpieczeństwa i oszczędność czasu.

Twoje korzyści

  • Lepsze bezpieczeństwo operatora
  • Poprawa jakości wykończenia
  • Polepszenie warunków pracy
  • Bezpośrednie oszczędności
  • Zwiększenie wydajności produkcji
  • Wyższa rentowność