Wysoka jakość to nasz standard

Przemysłowych Rynek profesjonalny Jakość produktów

◄ WYBIERZ KATEGORIĘPomosty i podesty robocze


1. platformy robocze


Nowoczesne platformy robocze to doskonałe urządzenia pozwalające na bezpieczne wykonywanie pracy na wysokości. Kosze osadzane są na wózkach widłowych w stabilny sposób, dzięki czemu możliwe jest podnoszenie grupy pracowników na określoną wysokość. Ich zastosowanie pozwala w wielu przypadkach na wyeliminowanie konieczności stawiania rusztowań i układania na nich pomostów roboczych, czy stosowania drabin. Proponujemy nowoczesne modele, które zaopatrzone są w praktyczne systemy zabezpieczające i proste sterowanie.


2. podesty ruchome


Funkcjonalne podesty ruchome pozwalają na wykonanie przez ludzi precyzyjnych prac na wysokościach. Są to maszyny – z reguły samobieżne – składające się z platformy w postaci kosza bądź podestu, osadzonej na ramieniu. W ten sposób pracownicy mogą wynieść grupę pracowników na pożądaną wysokość. Konstrukcje wykonane zostały w sposób spełniający wszystkie normy oraz wymagania bezpieczeństwa. Sprzęty wyposażone zostały ponadto w praktyczne systemy sterowania, zapewniające łatwą obsługę operatorom.
Gdzie & jak?WALL-MAN i LIFTMAN są trwałe i niezawodne, nie wymagają częstych konserwacji. Przeznaczone do stosowania w strefach 2 (wybuchowych.)

kabiny lakiernicze
WALL-MAN często stosuje się ogólny w kabinach lakierniczych, w strefach przegotowawszy, myjni, itd. w których jest w pełni wykorzystany. Zamontowany na ścianie kabiny zapewnia dużo bezpieczeństwa, mobilność i zwrotność na dowolnej wysokości.

Optymalna bezpieczeństwa i pozycja prac
Optymalna bezpieczeństwa i pozycja pracy poprawia jakość wykończenia oraz zmniejsza obciążenie i zmęczenie. Użytkownicy zgłaszają niższy poziom absencji chorobowej, poprawia się jakość nanoszenia warstw lakieru przy jednoczesnej redukcji strat, co daje bezpośrednie dużo oszczędności.

Obszar wykorzystania
W obszarach wytwarzania, LIFTMAN jest idealnym towarzyszem WALL-MAN'a. Maskowanie, szlifowanie, mniejsze prace naprawcze oraz znakowanie są typowymi aplikacjami w których wykorzystuje się LIFTMAN. Zarówno WALL-MAN i LIFTMAN są łatwe w obsłudze,co poprawia efektywność, bezpieczeństwa i oszczędność czasu.

Twoje korzyści

  • Lepsze bezpieczeństwo operatora
  • Poprawa jakości wykończenia
  • Polepszenie warunków pracy
  • Bezpośrednie oszczędności
  • Zwiększenie wydajności produkcji
  • Wyższa rentowność