Wysoka jakość to nasz standard

Przemysłowych Rynek profesjonalny Jakość produktów

LIFT-MAN


Wyroby Liftman odznaczają się pełną mobilnością, dzięki specjalnemu podestowi na kołach. Ponadto cechuje je wyjątkowa odporność na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Przy użytkowaniu urządzeń nie zachodzi konieczność stosowania szczególnych zasad konserwacji. Są sterowane w pełni pneumatycznie i odznaczają się małym promienieniem skrętu. Posiadają własny układ kierowniczy. Urządzenia Liftman z naszej oferty zaopatrzone zostały w szybko reagujące systemy zabezpieczające.


Konstrukcja: Stalowa, spawana


Wykończenie: Podwójna warstwa farby RAL 3002


Masa własna: 385 kg


Udźwig: 140 kg (1 osoba + sprzęt)


Wysokość podniesienia: (podłoga kosza) 2,750 mm


Sterowanie: Podnoszenie: Zawór sterowany dźwignią ręczną w koszu Poruszanie się po podłożu: Pedał w podłodze kosza Kierowanie jazdą: Zawór sterowany dźwignią ręczną w koszu


Doprowadzenie powietrza: Ciśnienie mini- malne 6 bar, co najmniej 350 l/min., doprowadzone wężem umieszczonym na samoczynnie zwijającej się szpuli. W koszu końcówka sprężonego powietrza do podłączania narzędzi pneumatycznych.


Atesty: CE, UL, ATEX.Gdzie & jak?WALL-MAN i LIFTMAN są trwałe i niezawodne, nie wymagają częstych konserwacji. Przeznaczone do stosowania w strefach 2 (wybuchowych.)

kabiny lakiernicze
WALL-MAN często stosuje się ogólny w kabinach lakierniczych, w strefach przegotowawszy, myjni, itd. w których jest w pełni wykorzystany. Zamontowany na ścianie kabiny zapewnia dużo bezpieczeństwa, mobilność i zwrotność na dowolnej wysokości.

Optymalna bezpieczeństwa i pozycja prac
Optymalna bezpieczeństwa i pozycja pracy poprawia jakość wykończenia oraz zmniejsza obciążenie i zmęczenie. Użytkownicy zgłaszają niższy poziom absencji chorobowej, poprawia się jakość nanoszenia warstw lakieru przy jednoczesnej redukcji strat, co daje bezpośrednie dużo oszczędności.

Obszar wykorzystania
W obszarach wytwarzania, LIFTMAN jest idealnym towarzyszem WALL-MAN'a. Maskowanie, szlifowanie, mniejsze prace naprawcze oraz znakowanie są typowymi aplikacjami w których wykorzystuje się LIFTMAN. Zarówno WALL-MAN i LIFTMAN są łatwe w obsłudze,co poprawia efektywność, bezpieczeństwa i oszczędność czasu.

Twoje korzyści

  • Lepsze bezpieczeństwo operatora
  • Poprawa jakości wykończenia
  • Polepszenie warunków pracy
  • Bezpośrednie oszczędności
  • Zwiększenie wydajności produkcji
  • Wyższa rentowność